Sex met Sjaak

Sjaak Bral

Sex is het lekkerste dat er is. Een onuitputtelijke bron van verwondering en vooral vrolijkheid. Helaas worden de verworven sexuele vrijheden uit de jaren zestig en zeventig klakkeloos ingeleverd. De Nieuwe Preutsheid ligt als een verstikkende blusdeken over het land. Onderbroekdouchen is regel, geen uitzondering. Vrouwentepels op Facebook zijn verboden. Topless zonnen? Taboe. Zelfcensuur overwoekerd de vrije wil. Op school beklagen ouders zich over de 'sexueel getinte' boeken van Ronald Giphart. Jan Wolkers is al helemaal onbespreekbaar. Ik besloot op onderzoek uit te gaan - maar niet in de boeken. De afgelopen vijf jaar dompelde ik mij onder in zowat alle vormen van sex. Van de gogobars in Thailand tot de darkrooms van Den Haag. Swingerparties, SM-feesten, dating-apps. Het resultaat is een cabaretvoorstelling die voelt als één groot hoogtepunt. Sex met Sjaak: een hartstochtelijk, humorvol pleidooi voor stomende sex.

Speeldata Sex met Sjaak

Datum Aanvang Theater Stad Website  
Vrij 11-01-2019 20:30 't Pand Gorinchem http://www.theaterpand.nl
Zat 12-01-2019 20:30 GO Leerdam Leerdam https://www.go-leerdam.nl/
Vrij 18-01-2019 20:30 Theater de Wegwijzer Nieuw St. Joosland http://www.theaterdewegwijzer.nl
Zat 19-01-2019 20:00 Diamant Theater Den Haag http://www.diamanttheater.nl
Vrij 25-01-2019 20:30 Theater Ludens Voorburg http://www.theaterludens.nl
Zat 26-01-2019 20:15 Arto Theater Schoonhoven https://artotheater.nl/
Vrij 08-02-2019 20:15 De Schattelijn Geertruidenberg http://www.schattelijn.nl
Zat 16-02-2019 20:15 Theater 't Onderdak Sassenheim http://www.hetonderdak.nl
Vrij 22-02-2019 20:15 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zat 23-02-2019 20:15 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zat 02-03-2019 20:30 Theater De Omval Diemen http://www.theaterdeomval.nl
Vrij 08-03-2019 20:30 Het Veurtheater Leidschendam http://www.hetveurtheater.nl/
Zat 09-03-2019 20:30 Theaterkerk Bemmel http://www.theaterkerkbemmel.nl/
Don 14-03-2019 20:15 Stadsgehoorzaal Kampen http://www.stadsgehoorzaalkampen.nl/
Vrij 15-03-2019 20:15 Theater Koningshof Maassluis http://www.theaterkoningshof.nl
Zat 16-03-2019 20:15 CC Concordia Haastrecht http://www.theaterconcordia.nl
Woe 20-03-2019 20:15 Schouwburg De Kring Roosendaal http://www.schouwburgdekring.nl
Don 21-03-2019 20:15 Perron-3 Rosmalen https://www.perron-3.nl/
Vrij 22-03-2019 20:00 CC De Schakel Gilze http://www.ccdeschakel.nl
Zat 23-03-2019 20:30 Agora Theater Druten https://www.agoratheater.nl/
Vrij 29-03-2019 20:30 Schouwburg De Meerse Hoofddorp http://www.demeerse.com
Zat 30-03-2019 20:15 Theater Zuidplein Rotterdam http://www.theaterzuidplein.nl
Woe 03-04-2019 20:30 Agora Theater Lelystad http://www.agora-lelystad.nl
Vrij 05-04-2019 20:30 BREStheater Brielle http://www.brestheater.nl
Vrij 12-04-2019 20:15 Ledeltheater kleine zaal Oostburg http://www.ledeltheater.nl
Zat 11-05-2019 20:15 Dakota Theater Den Haag http://www.theaterdakota.nl/agenda/
Vrij 17-05-2019 20:15 Theater de Willem Papendrecht http://www.theaterdewillem.nl/
Zat 18-05-2019 20:15 WestlandTheater De Naald Naaldwijk http://www.westlandtheater.nl