Vaarwel 2017

Sjaak Bral

Wat een jaar. De Nederlander wordt geteisterd. Door een maalstroom van nieuws, echt of onecht. Door een instabiel levensgevoel waarbij dat van de Groningers verbleekt. De wereld is in rep – maar wie neemt het roer? Sjaak Bral is de enige cabaretier die al twintig jaar in z’n eentje een oudejaarsconference naar de theaters brengt. Non-stop. Altijd actueel. Vlammend en vertederend. Met bravour en humor. Ook het jaar 2017 wordt vakkundig gefileerd en, overgoten met de gulle lach, opgediend.
Al was uw jaar nog zo waardeloos – u maakt het tóch nog goed met de oudejaarsconference van Sjaak Bral.

Speeldata Vaarwel 2017

Datum Aanvang Theater Stad Website  
Don 19-10-2017 20:30 Het Veurtheater Leidschendam http://www.hetveurtheater.nl/
Vrij 20-10-2017 20:30 Het Veurtheater Leidschendam http://www.hetveurtheater.nl/
Zat 21-10-2017 20:30 Theater de Wegwijzer Nieuw St. Joosland http://www.theaterdewegwijzer.nl
Vrij 27-10-2017 20:15 Cultuurhuys De Kroon Waddinxveen http://www.cultuurhuysdekroon.nl
Zat 28-10-2017 20:15 Cultuurhuys De Kroon Waddinxveen http://www.cultuurhuysdekroon.nl
Don 02-11-2017 20:15 Theater HOF 88 Almelo https://www.hof88.nl
Vrij 03-11-2017 20:00 Schaffelaartheater Barneveld https://www.schaffelaartheater.nl/
Zat 04-11-2017 20:15 Dorpshuis Renesse http://theatersaanzee.com/informatie-dorpshuisrenesse/
Zon 05-11-2017 20:00 Theater De Tuin Leusden http://www.detuininleusden.nl
Vrij 10-11-2017 20:30 Theaterkerk Wadway http://www.theaterkerkwadway.nl
Zat 11-11-2017 20:30 Posttheater Arnhem http://www.posttheater.nl
Don 16-11-2017 20:30 Theater Ludens Voorburg http://www.theaterludens.nl
Zat 18-11-2017 20:00 CulturA Nootdorp Nootdorp http://www.theatercultura.nl
Zon 19-11-2017 20:30 Het Trefpunt Warmond http://www.hettrefpuntwarmond.nl
Don 23-11-2017 20:15 Het Klooster Theater Woerden http://www.kloosterwoerden.nl
Vrij 24-11-2017 20:15 S.C.C. De Enck Oirschot http://www.deenck.nl
Zat 25-11-2017 20:15 Theater Twee Hondjes Hellevoetsluis http://www.theatertweehondjes.nl
Zon 26-11-2017 20:30 Theater Floralis Lisse http://www.theaterfloralis.nl
Maa 27-11-2017 20:30 Theater Floralis Lisse http://www.theaterfloralis.nl
Don 30-11-2017 20:30 De Leest Waalwijk https://www.deleest.nl/
Vrij 01-12-2017 20:30 Theater Koningshof Maassluis http://www.theaterkoningshof.nl
Zat 02-12-2017 20:15 Theater Warenar Wassenaar http://www.warenar.nl
Zon 03-12-2017 14:30 Dakota Theater Den Haag http://www.theaterdakota.nl/agenda/
Zon 03-12-2017 20:15 Dakota Theater Den Haag http://www.theaterdakota.nl/agenda/
Din 05-12-2017 20:15 De Kleine Komedie Amsterdam https://www.dekleinekomedie.nl/
Woe 06-12-2017 20:30 Agora Theater Lelystad http://www.agora-lelystad.nl
Don 07-12-2017 20:15 Schouwburg De Kring Roosendaal http://www.schouwburgdekring.nl
Vrij 08-12-2017 20:15 CC Cascade Hendrik-Ido-Ambacht http://www.stichting-cascade.nl
Zat 09-12-2017 20:15 Theater de Veste Delft http://www.theaterdeveste.nl
Zon 10-12-2017 20:15 Schouwburg De Meerse Hoofddorp http://www.demeerse.com
Din 12-12-2017 20:15 Isala Theater Capelle a/d IJssel http://www.isalatheater.nl
Woe 13-12-2017 20:15 De Muze Noordwijk http://www.demuzenoordwijk.nl
Don 14-12-2017 20:15 Theater Het Kruispunt Barendrecht http://www.theaterhetkruispunt.nl
Vrij 15-12-2017 20:15 DE KOM Nieuwegein http://www.dekom.nl
Zat 16-12-2017 19:30 Stadstheater Zoetermeer http://www.stadstheater.nl
Zat 16-12-2017 22:00 Stadstheater Zoetermeer http://www.stadstheater.nl
Din 19-12-2017 20:15 Leidse Schouwburg Leiden http://www.leidseschouwburg.nl
Woe 20-12-2017 20:30 Parktheater Eindhoven http://www.parktheater.nl
Don 21-12-2017 20:15 WestlandTheater De Naald Naaldwijk http://www.westlandtheater.nl
Vrij 22-12-2017 20:00 De Goudse Schouwburg Gouda http://www.goudseschouwburg.nl
Zat 23-12-2017 20:15 Theater De Stoep Spijkenisse http://www.theaterdestoep.nl
Din 26-12-2017 20:15 Rijswijkse Schouwburg Rijswijk http://www.rijswijkseschouwburg.nl
Woe 27-12-2017 20:15 Rijswijkse Schouwburg Rijswijk http://www.rijswijkseschouwburg.nl
Don 28-12-2017 20:15 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Vrij 29-12-2017 19:00 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Vrij 29-12-2017 21:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zat 30-12-2017 19:00 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zat 30-12-2017 21:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zon 31-12-2017 14:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zon 31-12-2017 19:00 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl