Vaarwel 2018

Sjaak Bral

Wat een jaar. De Nederlander wordt geteisterd. Door een maalstroom van nieuws, echt of onecht. Door een instabiel levensgevoel waarbij dat van de Groningers verbleekt. De wereld is in rep – maar wie neemt het roer? Sjaak Bral is de enige cabaretier die al eenentwintig jaar in z’n eentje een oudejaarsconference naar de theaters brengt. Non-stop. Altijd actueel. Vlammend en vertederend. Met bravour en humor. Ook het jaar 2018 wordt vakkundig gefileerd en, overgoten met de gulle lach, opgediend. Al was uw jaar nog zo waardeloos – u maakt het tóch nog goed met de oudejaarsconference van Sjaak Bral.

Speeldata Vaarwel 2018

Datum Aanvang Theater Stad Website  
Don 18-10-2018 20:30 Het Veurtheater Leidschendam http://www.hetveurtheater.nl/
Vrij 19-10-2018 20:30 Ledeltheater kleine zaal Oostburg http://www.ledeltheater.nl
Zat 20-10-2018 20:00 Diamant Theater Den Haag http://www.diamanttheater.nl
Vrij 26-10-2018 20:15 Cultuurhuys De Kroon Waddinxveen http://www.cultuurhuysdekroon.nl
Zat 27-10-2018 20:15 Cultuurhuys De Kroon Waddinxveen http://www.cultuurhuysdekroon.nl
Vrij 02-11-2018 20:00 Theater De Tuin Leusden http://www.detuininleusden.nl
Vrij 09-11-2018 20:15 Theater Koningshof Maassluis http://www.theaterkoningshof.nl
Zat 10-11-2018 20:30 Theaterkerk Wadway Spanbroek http://www.theaterkerkwadway.nl
Vrij 16-11-2018 20:30 Theater Ludens Voorburg http://www.theaterludens.nl
Zat 17-11-2018 20:30 Het Trefpunt Warmond http://www.hettrefpuntwarmond.nl
Zon 18-11-2018 15:00 Theater de Verwachting Ritthem http://dorpshuisritthem.nl
Don 22-11-2018 20:30 Het Evertshuis Bodegraven http://www.evertshuis.nl
Vrij 23-11-2018 20:00 Theater Hanzehof Zutphen https://www.hanzehof.nl/
Zat 24-11-2018 20:15 Theater Warenar Wassenaar http://www.warenar.nl
Zon 25-11-2018 20:30 Theater Floralis Lisse http://www.theaterfloralis.nl
Maa 26-11-2018 20:30 Theater Floralis Lisse http://www.theaterfloralis.nl
Don 29-11-2018 20:30 Posttheater Arnhem http://www.posttheater.nl
Vrij 30-11-2018 20:00 Schouwburg Lochem Lochem https://www.schouwburglochem.nl/
Zat 01-12-2018 20:15 Schouwburg Kunstmin Dordrecht http://www.kunstmin.nl
Zon 02-12-2018 14:30 Dakota Theater Den Haag http://www.theaterdakota.nl/agenda/
Zon 02-12-2018 20:15 Dakota Theater Den Haag http://www.theaterdakota.nl/agenda/
Don 06-12-2018 20:15 Theater De Stoep Spijkenisse http://www.theaterdestoep.nl
Vrij 07-12-2018 20:00 Theater de Mythe Goes https://www.zeelandtheaters.nl/theaters/theater-de-mythe/
Zat 08-12-2018 20:15 CC Cascade Hendrik-Ido-Ambacht http://www.stichting-cascade.nl
Din 11-12-2018 20:15 De Muze Noordwijk http://www.demuzenoordwijk.nl
Woe 12-12-2018 20:15 Theater Castellum Alphen a/d Rijn http://www.theatercastellum.nl
Don 13-12-2018 20:30 Fulcotheater IJsselstein http://www.fulcotheater.nl
Vrij 14-12-2018 20:15 Theater Het Kruispunt Barendrecht http://www.theaterhetkruispunt.nl
Zat 15-12-2018 20:15 Theater de Veste Delft http://www.theaterdeveste.nl
Maa 17-12-2018 20:30 Stadsschouwburg Utrecht https://stadsschouwburg-utrecht.nl/
Din 18-12-2018 20:15 Leidse Schouwburg Leiden http://www.leidseschouwburg.nl
Woe 19-12-2018 20:30 Parktheater Eindhoven http://www.parktheater.nl
Don 20-12-2018 20:00 De Goudse Schouwburg Gouda http://www.goudseschouwburg.nl
Vrij 21-12-2018 20:15 WestlandTheater De Naald Naaldwijk http://www.westlandtheater.nl
Zat 22-12-2018 20:15 Stadstheater Zoetermeer http://www.stadstheater.nl
Zon 23-12-2018 15:30 Stadstheater Zoetermeer http://www.stadstheater.nl
Woe 26-12-2018 15:00 Rijswijkse Schouwburg Rijswijk http://www.rijswijkseschouwburg.nl
Don 27-12-2018 20:00 Rijswijkse Schouwburg Rijswijk http://www.rijswijkseschouwburg.nl
Vrij 28-12-2018 20:15 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zat 29-12-2018 19:00 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zat 29-12-2018 21:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zon 30-12-2018 14:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zon 30-12-2018 20:15 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Maa 31-12-2018 19:00 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl