Vaarwel 2019

Sjaak Bral

Waar tijd haar greep verloren heeft, weet niemand meer hoe laat men leeft. Gelukkig is daar: Sjaak Bral. Duider van het jaar. Al 23 jaar. Deze humorist heeft ons al die jaren geholpen om het oude af te sluiten, zodat we het nieuwe kunnen omarmen. En dat blijft hij doen ‘totdat ik met gestrekte oorlellen lig.’ Vandaar: Vaarwel 2019! ‘Bral brengt humor met een geweldige charme’ – Volkskrant ‘Kundig gebracht, hoge grapdichtheid: een zeer vermakelijke avond’ – Telegraaf ‘Zijn liedjes raken meer dan ooit’ – AD 'Bral is ongewoon indrukwekkend' - Trouw

Speeldata Vaarwel 2019

Datum Aanvang Theater Stad Website  
Don 17-10-2019 20:30 Het Veurtheater Leidschendam http://www.hetveurtheater.nl/
Vrij 18-10-2019 20:30 Het Veurtheater Leidschendam http://www.hetveurtheater.nl/
Zat 19-10-2019 20:30 't Pand Gorinchem http://www.theaterpand.nl
Don 24-10-2019 20:30 Theater de Wegwijzer Nieuw St. Joosland http://www.theaterdewegwijzer.nl
Vrij 25-10-2019 20:15 Cultuurhuys De Kroon Waddinxveen http://www.cultuurhuysdekroon.nl
Zat 26-10-2019 20:15 Cultuurhuys De Kroon Waddinxveen http://www.cultuurhuysdekroon.nl
Don 31-10-2019 20:00 Theater De Tuin Leusden http://www.detuininleusden.nl
Vrij 01-11-2019 20:00 Kulturhus Holten Holten
Zat 02-11-2019 20:00 Diamant Theater Den Haag http://www.diamanttheater.nl
Vrij 08-11-2019 20:15 Dorpshuis Renesse http://theatersaanzee.com/informatie-dorpshuisrenesse/
Zat 09-11-2019 20:30 Theaterkerk Wadway http://www.theaterkerkwadway.nl
Vrij 15-11-2019 20:30 Theater Ludens Voorburg http://www.theaterludens.nl
Zat 16-11-2019 20:15 De Boerderij Huizen http://www.spant.org
Don 21-11-2019 20:30 Theater Peeriscoop Gorinchem http://www.peeriscoop.nl
Zat 23-11-2019 20:15 Theater Warenar Wassenaar http://www.warenar.nl
Zon 24-11-2019 20:30 Het Trefpunt Warmond http://www.hettrefpuntwarmond.nl
Woe 27-11-2019 20:15 Theater De Stoep Spijkenisse http://www.theaterdestoep.nl
Don 28-11-2019 20:30 Posttheater Arnhem http://www.posttheater.nl
Vrij 29-11-2019 20:15 Isala Theater Capelle a/d IJssel http://www.isalatheater.nl
Zat 30-11-2019 20:15 Schouwburg De Meerse Hoofddorp http://www.demeerse.com
Zon 01-12-2019 14:30 Dakota Theater Den Haag http://www.theaterdakota.nl/agenda/
Zon 01-12-2019 20:15 Dakota Theater Den Haag http://www.theaterdakota.nl/agenda/
Din 03-12-2019 20:15 Figi Theater Zeist https://www.figi.nl
Vrij 06-12-2019 20:15 Theater Twee Hondjes Hellevoetsluis http://www.theatertweehondjes.nl
Zat 07-12-2019 20:15 CC Cascade Hendrik-Ido-Ambacht http://www.stichting-cascade.nl
Maa 09-12-2019 20:30 Theater Floralis Lisse http://www.theaterfloralis.nl
Din 10-12-2019 20:15 Theater Castellum Alphen a/d Rijn http://www.theatercastellum.nl
Don 12-12-2019 20:15 Het Kielzog Hoogezand http://www.kielzog-ckc.nl
Vrij 13-12-2019 20:15 Stadsschouwburg Haarlem https://www.theater-haarlem.nl
Zat 14-12-2019 20:15 Theater de Veste Delft http://www.theaterdeveste.nl
Maa 16-12-2019 20:15 Rijswijkse Schouwburg Rijswijk http://www.rijswijkseschouwburg.nl
Din 17-12-2019 20:15 Leidse Schouwburg Leiden http://www.leidseschouwburg.nl
Woe 18-12-2019 20:15 De Muze Noordwijk http://www.demuzenoordwijk.nl
Don 19-12-2019 20:15 WestlandTheater De Naald Naaldwijk http://www.westlandtheater.nl
Vrij 20-12-2019 20:15 WestlandTheater De Naald Naaldwijk http://www.westlandtheater.nl
Zat 21-12-2019 20:15 Theater Het Kruispunt Barendrecht http://www.theaterhetkruispunt.nl
Zon 22-12-2019 20:00 De Goudse Schouwburg Gouda http://www.goudseschouwburg.nl
Don 26-12-2019 20:15 Stadstheater Zoetermeer http://www.stadstheater.nl
Vrij 27-12-2019 20:15 Stadstheater Zoetermeer http://www.stadstheater.nl
Zat 28-12-2019 19:00 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zat 28-12-2019 21:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zon 29-12-2019 14:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Zon 29-12-2019 20:15 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Maa 30-12-2019 19:00 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Maa 30-12-2019 21:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Din 31-12-2019 14:30 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl
Din 31-12-2019 19:00 Theater Diligentia Den Haag http://www.theater-diligentia.nl